Juuksuri teenused | Freya Estetica

Ilusa väljanägemise olulised komponendid on kaunis soeng, õigesti valitud juuste värv, nende sära ja hoolitsetud välimus. Selle tulemuse saavad kliendid ilustuudios Freya Estetica. Tulge meie juurde kogu perega: meie meistrid teevad naiste, laste ning meeste juukselõikuse, mis kindlasti jääb Teile meeldima. Meie salongist leiate tähelepaneliku ja personaalse lähenemise. Meie meistritelt saate professionaalseid nõuandeid ja loovaid lahendusi, mis on tehtud teie eripära arvesse võttes.

Juuste värvimine

Teie juuste värv mängib teie välimuse loomisel väga suurt rolli. Isegi väike värvikorrektsioon võib muuta Teie välimust.

Meie stilistid pakuvad igat liiki värve, loovad individuaalse retsepti, kasutades kaasaegseid värvimistehnikaid ja ohutumaid värve. Kasutame selliseid kaubamärke nagu Alfaparf Milano, Schwarzkopf Professional ja Matrix.

Lõikused ja hooldus

Kogenud ja sõbralikud meistrid teevad igasuguseid lõikusi ja erinevaid föönisoenguid. Meie stilistid loovad Teile individuaalse välimuse. Samuti pakume vajadusel professionaalsete hooldustoodete abil juuste tervise taastamise protseduuri.

Individuaalne juukselõikus on juukselõikus, mis viiakse läbi võttes arvesse tekstuuri, mahtu ja juuste kasvu. Väga oluline on valida lõikuse stiil nii, et see rõhutab teie individuaalsust. See on võimalik ainult tänu kõrgtasemelistele professionaalidele, kellel on suur kogemus ja mida leiate meie salongist.

Föönisoengud ja soengud

Kõige lihtsam ja kiirem viis oma välimust veel ilusamaks teha on soeng või föönisoeng.

Meie meistrid loovad Teile soengu nii, et te näeksite vapustav ja loomulik välja ning, et soeng hoiaks kauem vormi.

Igapäevased, ärikohtumiseks sobilikud, romantilised, pulma, loomulikud, pidulikud ja õhtused soengud tehakse kõrgekvaliteediliste Schwarzkopf Professionali stiilitoodete abil.

Me garanteerime, et meie meistrite töö tulemus hoiab Teie soengu kaunina nii kaua, kui soovite, kartmata, et see kaotab kuju kõige olulisemal hetkel.

Meestejuuksur

Stiilsed meeste lõikused, hoolitsetud habe või soengu muutus ilusalongis Freya Estetica.
Tugevam pool maailma hindab ka meie ilusalongi! Stiilsed meeste lõikused, lühikesed või klassikalised, Fade, oma ala professionaalide poolt valmistatud habe ja vuntside disain aitavad Teil luua uue stiili või värskendada oma tavalist soengut. Meie spetsialistid loovad personaalse stiili, mis rõhutab Teie individuaalsust, mehelikkust ja enesekindlust. Õigesti valitud stiil laseb Teil igas olukorras end imeliselt tunda.

Juuksuri teenused
Juuksuriteenused naistele
Naiste lõikus + viimistlus 25-35 €
Tuka lõikus 5 €
Föönisoeng 20-30 €
Lokid 25-35 €
Pidulik soeng 35-50 €
Pruudisoeng 50-70 €
Proovisoeng
ei sisalda juuksepesu
50 €
Juuste värvimine
Lisandub materjali hind
Juurevärv 35 €
Üldvärvimine 40-60 €
Juurevärv + lõikus 40 €
Värv + lõikus 60-80 €
Triibutamine 40-60€
Triibutamine + lõikus 70-90 €
Balayage, ombre, airtouch jne. 55-75 €
Juuste ravi ja hooldus
Intensiivravi
Lisandub materjali hind
25-40 €
Materjalid 1ml/1g
ALFAPARF värvid 0,3 €
Blondeerimispulber 0,4 €
ALFAPARF RECONSTUCTION 0,4 €
Juuksuriteenused meestele
Meestelõikus 20-25 €
Masinalõikus 15 €
Toneerimine 15-30 €
Habeme kujundamine 10-25€
Jumestus
Meik 35 €
Pruudimeik 50 €
Kiir meik 15min 15 €