Järelmaks

Freya Estetica teeb koostööd LHV järelmaksuga! Järelmaksu pakume oma klientidele alates 60 eurosest protseduurist. Tänapäeva kiire elutempo juures hinnatakse mugavust, kiirust ning efektiivsust. Toome teile ühe hiireklikiga selle kõik kätte. Makse sooritamiseks klikkige LHV nuppu/märki ning alustage makset!

Teie Freya Estetica

LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks

LHV soodsa järelmaksuga ostes saad kaupa või teenust kohe kasutama hakata, kuid tasumine toimub osade kaupa.
Pärast taotluse esitamist arvutame mõne hetkega välja sinu limiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul meie partnerite juurest järelmaksuga osta.

Tutvu ostukohtade ja parimate pakkumistega.

  • Vastus taotlusele mõne minutiga
  • Sissemakse alates 0 eurost
  • Intress alates 15,9% järelmaksu jäägilt
  • Kuumakse alates 10 eurost
  • Tasuta ennetähtaegne tagastamine

LHV arvutab intressi ainult järelmaksu jäägilt mitte kogu järelmaksu summalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu järelmaksu jääk väheneb. Levinum on aga intressi võtmine kogu algselt järelmaksu summalt, mille puhul on intressikulu oluliselt suurem.

Järelmaks erakliendile

Järelmaksuga ostmiseks on kõige mugavam täita taotlus meie kodulehel või LHV järelmaksu koostööpartnerite juures. Limiidi kasutamiseks internetipoes lisa kaubad ostukorvi ning vali maksmisviisiks LHV järelmaks, tavakaupluses pöördu müüja poole.

Samuti on sul võimalus kanda limiit väikelaenuna ka enda pangakontole. Väikelaen sobib hästi näiteks kodu remondiks või kasutatud auto soetamiseks, kuid ka reisimiseks või ootamatuteks väljaminekuteks. Sina ise otsustad, milleks seda raha kasutada. Sõlmi väikelaenuleping →

LHV järelmaks on turvaline. Ainsana Eestis pakume järelmaksukindlustust, mis tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa järelmaksu tasumisega hätta.

Järelmaks ettevõttele

Nüüd saab LHV järelmaksuga osta ka ettevõte. Selleks esita meile taotlus, ettevõtte viimane majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne viimase kuu seisuga. Saada dokumendid aadressile finance@lhv.ee ja pakkumine edastatakse sulle hiljemalt kolme päeva jooksul. Järelmaksu saab taotleda ettevõte, kes on tegutsenud vähemalt ühe aasta. Vajadusel võime küsida ka käendust ettevõtte omanikult, juhatuse liikmelt või teiselt ettevõttelt.