Näopuhastus

Teie välimus – Teie edu!

Registreeri tasuta konsultatsioonile

või

Broneeri aega protseduurile

Konsultatsioon ja naha analüüs

15 minutit
Tasuta

Konsultatsioon on osa teie visiidist aga te võite alati registreeruda 15 minutisele tasuta konsultatsioonile. Analüüsime teie nahka valgusega suurenduse klaasi all ja pakume välja koduse viisi teie naha hooldamioseks teie nahatüübis olenevalt. Pakume teile vajaliku hooldusreziimi vastavalt aastajale ning vajadusel soovitused ja ajakava naha ravimiseks, et rahuldada teie soovid ning ootused. (Tooge oma kosmeetika kaasa ja vaatame kuidas õiged osad kokku sobitada)

Dekolteepiirkonna puhastus utraheliga

1 tund

50 €

Puhastamine, aurutamine “jaheda hüdreerimise” meetodil, puhastus ultraheli abil, seerum, mask, kreem vastavalt nahatüübile cSPF 30.

Näopuhastus ultraheliga

1 tund 15 minutit

60 €

Puhastamine, aurutamine “jahutava hüdreerimise” meetodil, näopuhastus ultraheli abil, seerum, mask vastavalt naha probleemile, silmaümbruse kreem, kreem vastavalt nahatüübile cSPF 30.

Protseduur sobib rasusele, kombineeritud, poorsele, komedoonidega, vistrikulise lööbega nahale (kuid mitte ägedas staadiumis), langenud turgori ja toonusega, vananevale nahale.

Nahk puhastatakse ettevaatlikult surnud rakkudest ja laguproduktidest, mis hõlpsasti eemaldatakse nahapinnalt spetsiaalse ultraheli labidakese abil, mis ei kutsu esile valulikke aistinguid, erinevalt mehhaanilisest meetodist, ilma nähtavate punetusjälgeteta ja paistetusega. Kokkuvõtteks paraneb naha jume, tekstuur, vereringlus ja ainevahetus. Mitmesugused komedoonid ja pigmendilaigud pleekuvad.

Selja puhastus ultraheliga

45 minutit

50 €

Puhastamine, aurutamine “jaheda hüdreerimise” meetodil, puhastus ultraheli abil, mask, kreem vastavalt nahatüübile koos massaaži elementidega.

Kombineeritud näopuhastus

1 tund 15 min

65 €

Kombineeritud näopuhastus hõlmab näo käsitsi (sügavat) puhastamist vastavalt nahatüübile, samuti näo ultraheli puhastamist

Manuaalne (süva) puhastus autoriseeritud meetodi järgi

1 tund 15 minutit

70 €

Sügav puhastus, manuaalne väljutamine “jaheda hüdreerimise” meetodil, desinfitseeriv geel või seerum lokaalselt, rahustav,tasakaalustav mask, silmaümbruse kreem, näokreem vastavalt nahatüübile SPF 30

Protseduur hoiab ära kuperroossete ja seborroidsete piirkondade traumeerimise ning seda teostatakse komedoonide, miiliumide, üleliigse rasu eemaldamise ja tekkimise profülaktika eesmärgil rasvase naha korral (vedel ja paks seborröa), kombineeritud naha korral, akne puhul. Tõstab naha kaitseomadusi ja immuunsust, hoiab ära dehüdratsiooni, suurendab elastsust ja pikendab naha nooruslikkust. Seda protseduuri tehakse üks-kaks korda aastas ning see võimaldab ühe protseduuriga täielikult töödelda näo kõiki piirkondi, mis välistab kroonilise traumeerimise riski ning ei too kaasa rasunäärmete töö mehaanilist stimuleerimist.

Kasutatav Anna Lotani biokosmeetiliste preparaatide kompleks rasvasele/probleemsele nahale Nano-InClear on täielikult vaba taolistest ärritavatest faktoritest nagu konservandid, värvained, aroomained.

Jekaterina Steblevski

Spetsialist meditsiinilise haridusega

Pärast juureoleva vormi täitmist ja saatmist võtame Teiega ühendust tööpäeva jooksul ning täpsustame külastusaja.

Küsimuste korral helistage tel. 6 381 500 ja vastame rõõmuga teie küsimustele.

    Registreerimine tasuta konsultatsioonile