Aqua Hydra Facial Näohooldus

mitmefunktsionaalne hooldusprotseduur naha hooldamiseks näol, kaelal ja dekoltee piirkonnas

Erinevale, isegi kuivale ja tundlikule nahale on vaja puhastust, kusjuures nii kodustes tingimustes kui ka professionaalses salongis. Seda on vaja, et eemaldada naha pealispinnalt surnud naharakud ja muu mustus – meigi jäägid, tolm, rasu. Üks levinumaid hooldusi selleks on Aqua Hydra Facial Cleaning.

Aqua Hydra Facial Cleaning – see on spetsiaalse seadmega tehtav mitmefunktsionaalne hooldusprotseduur naha hooldamiseks näol, kaelal ja dekoltee piirkonnas. Kosmeetik paigaldab seadmele spetsiaalse otsiku, mis tekitab vaakumi efekti. Koos sellega toimub aktiivse seerumi manustamine. Vaakum imeb ära kogu mustuse ja pihusti varustab naha vajalike ainetega.

Lisaks vaakumpuhastusele, vesikoorimine sisaldab teisigi kasulikke momente: pealispinna keemiline koorimine, mis võimaldab teha pooride sügavamat puhastamist, spetsiaalselt Teile valitud seerumiga ja aktiivne naha niisutamine.

Tulemus: uskumatult puhas, sile ja „toidetud“ nahk.

Aqua Hydra Facial Cleaning – see on universaalne hooldus, mis sobib kõigile nahatüüpidele. Efektiivne naha sügavpuhastus – see eemaldab mitte ainult pealmise mustuse vaid ka mustad täpid ja rasva ummistused.

Aqua Hydra Facial Cleaning võib teha aastaringselt. Kohe pärast hoolduse tegemist võib tagasi pöörduda igapäevategevuste juurde, punetus nahal on minimaalne.

Hooldus on alati individuaalne. Suur valik otsikuid ja seerumeid võimaldab iga kliendi tarbeks valida temale sobiva hoolduse, mis sobib just Teie nahatüübile. Hooldus on naudingut pakkuv. Vaakum otsik teeb massaaži näole, mille juures ei kutsu esile valulisi ega ebameeldivaid emotsioone.

Näidustused kasutamiseks

N

Aqua Hydra Facial Cleaning sobib kõigile;

N

Tuhm, haige nahk;

N

Rasvane, probleemne nahk mustade täppidega ja väikeste põletikukolletega;

N

Ebatasane ja ebaloomuliku tooniga nahk;

N

Pigmentatsiooninähtused.

Konkreetsete esteetiliste probleemide lahendamiseks võib kosmeetik soovitada läbida Aqua Hydra Facial Cleaning hoolduse kuur. Profülaktiliseks naha hooldamiseks, naha värskuse säilitamiseks ja vananemisega kaasnevate muutuste vähendamiseks soovitatakse seda hooldust teha 1 kord 1 – 2 kuu järel.

Tulemused

Enne
Pärast
Enne
Pärast

Aqua Hydra Facial Näo Hoolduse hinnad

*Soovitav protseduuride arv lepitakse individuaalselt kokku konsultatsiooni käigus.

Aqua Hydra Facial Näo Hooldus
Aqua Hydra näopuhastus 1,15 h 80.00 €
Anti Akne Aqua Hydra näopuhastus 1,15 h 85.00 €
Helendav Aqua Hydra näohooldus 60 min 85.00 €
Anti Age Aqua Hydra näohooldus 1,15 h 100.00 €
Aqua Hydra näohooldus meestele 60 min 85.00 €

Registreeru tasuta konsultatsioonile

Spetsialist – kosmeetik annab Teile isiklikke soovitusi

Jekaterina Steblevski

Spetsialist meditsiinilise haridusega

Pärast juureoleva vormi täitmist ja saatmist võtame Teiega ühendust tööpäeva jooksul ning täpsustame külastusaja.

Küsimuste korral helistage tel. 6 381 500 ja vastame rõõmuga teie küsimustele.