Massaaz

Tervist ja head enesetunnet ei ole võimalik hinnata rahas ning see tõttu on massaaz parim lahendus teie keha ja vaimu tasakaalustamiseks

Esita küsimus

või

Broneeri aega protseduurile

Klassikaline massaaz

Massaaz – on tervise parandamise ja paljude haiguste ennetamise tõhus vahend. Massaazi kasutatakse valusündroomi puhul, tursete kõrvaldamiseks ning traumeeritud kudede taastamiseks. Samal ajal, taastab massaaz hästi lihaste jõu, tõstab nende töövõimet, tugevdab liigeseid ja kõõluseid. Massaaz puhastab nahka surnud rakkudest, lõõgastab ning korrigeerib lihastoonust. Lisaks tugevdab massaaz immuunsüsteemi.

Tai massaz

Seda terapeutilise ravitsemise kunsti on tuhandete aastate jooksul põlvest põlve edasi antud – meie massöörid pakuvad Teile just seda. Minevikus kuulusid selle massaaži harud ka arstikraadi omandajate õppekavasse ning tänaseni käib Tai massaaž traditsioonilise meditsiiniga käsikäes.Traditsiooniline Tai massaaz algab energiakanalite avamisega.Seejärel pannakse rõhku keha reflektoorsetele piirkondadele, leevendades sel moel lihaspinget.Refleksoloogia ja joogavenituste koostöö aitab parandada vereringet.Traditsioonilist Tai massaazi võib nautida ainult lõõgastuseks, ent seda saab kasutada ka alternatiivina füüsilisele ja vaimsele ravile.

Meemassaz

Soovitame meemassaazi kuna mees leiduvad komponendid aktiveerivad ainevahetuse tänu millele kaotate üleliigsed kilod, nahk muutub tunduvalt pringimaks ning nahk siledamaks. Meemassaaz väljutab organismi kogunenud toksiinid ja jääkained ning vastutasuks rikastavad mee toitvad komponendid sinu keha ja hinge. Enam ei pea te muretsema tselluliidi või lõtvunud naha pärast, selle mõnusa ja lõõgastava protseduuri abil saate keha mida olete alati soovinud.

Aroomimassaaz

Aroomiteraapia on unikaalne kuna klassikalist massaazi tehakse eeterlike õlidega mis imenduvad nahka ning paitavad teie hingamisteid. Selle imelise massaaziga pööratakse tähelepanu teile kui tervikule.Eeterlikud õlid mõjuvad imeliselt teie nahale kui ka organismile. Nahk muutub pringimaks, siledamaks on niisutatud ning pehme. Kas teadsid et aroomiteraapia kiirendab ka verevarustust ning mõjub hästi seedimisele? Lisaks aitab rahustada pinges olevaid lihaseid ning aitab vabaneda stressist, hirmudest ja depressioonist. Lae ennast loodusliku väega!

Laavakivi massaaz

Eksklusiivne massaazitehnika, kus kasutatakse tegutseva vulkaani basaldikivimi kivisid. Nendel kividel on omapärane soojuse neelamise ja seejärgse aeglase eraldamise omadus.Eksklusiivne massaažitehnika, mille abil mõjutatakse inimkeha energeetilisi keskpunkte (tsakrasid), ning mis mõjub positiivselt kogu organismile – harmoniseerib psühhoemotsionaalset tausta, vähendab lihaste valu, vabastab stressist; parandab und, lümfiäravoolu, vereringlust ja kudede vahetust; taastab naha toonuse, prinkuse ja vedeliku tasakaalu.

Massaaž
Protseduur Kestus Hind
Klassikaline massaaž 30 minutit 30 €
Klassikaline massaaž 60 minutit 38 €
Klassikaline massaaž 90 minutit 53 €
Terapeutiline massaž (ravi) 60 minutit 45 €
Meemassaaž 60 minutit 45 €
Aroomiteraapia / massaaž 60 minutit 45 €
Massaaž laavakividega 60 minutit 45 €
Spordimassaaž 60 minutit 52 €

Jekaterina Steblevski

Spetsialist meditsiinilise haridusega

Pärast juureoleva vormi täitmist ja saatmist võtame Teiega ühendust tööpäeva jooksul ning täpsustame külastusaja.

Küsimuste korral helistage tel. 6 381 500 ja vastame rõõmuga teie küsimustele.

    Esita küsimus